Triola 87080 – plavková podprsenka pro větší velikosti

Ikdyž je léto v plném proudu, tak to neznamená, že už není ten správný čas na to, představit nové modely plavek. Tedy nové… Myšleno plavky z kolekce 2016, které jsou již v prodeji delší dobu, ale není od věci si je připomenout. Dnes se podíváme na konkrétní model od Trioly. Z bohaté kolekce plavek 2016 jsme vybrali plavkovou podprsenku, která je označena kódem 87080.

T-šev a kostice

Co říci o modelu Triola 87080? Jedná se o podprsenku, která má tence vyztužené koše s tzv. T-švem a s kosticemi. Díky tomu tato plavková podprsenka zajistí přirozený kulatý tvar vašich prsou a zároveň je „vystaví“ v ideální výšce. Budete tak vypadat velice atraktivně a sebejistě. Vyšší eleganci zajistí mimo jiné i koše, které jsou zdobeny řasením.

Triola 87080

Ramínka jsou odepínací na zádech s tím, že je možné je uvázat za krk, případně fixovat do kříže. Ramínka jsou délkově nastavitelná.

Tuto plavkovou podprsenku ocení i dámy s větší velikostí.

Novinek je samozřejme celá řada. Plavkové podprsenky Triola z kolekce 2016 jsou velmi vydařené, pohodlné a ocení je zákaznice i s větším poprsím.

Vytvořte si plavkový set

Plavková podprsenka sama o sobě samozřejmě nestačí. Jistě byste uvítali, abyste si mohli set doplnit i o plavkové kalhotky. Triola v tomto směru samozřejmě nabízí řešení. Plavky nabízí samostatně z důvodu, že si zákazníci mohou sami nakombinovat vrchní a spodní díl plavek. Aby to bylo jednodušší, tak u modelů sami návrháři Trioly doporučují, které díly jsou vhodné do kombinace.

V tomto případě se doporučuje k plavkové podprsence 87080 zakoupit buď klasické plavkové kalhotky 91080, případně bokové, které jsou v obchodech označeny jako 96080.