Výprodej plavek Triola 2016

Už to tak bývá každý rok. Léto se nám blíží ke svému konci a prodejci dámských a pánských plavek tak začínají s výprodejem aktuální kolekce. Nejinak tomu je v případě Trioly. Pokud se vám zalíbila kolekce 2016, ale chtěli jste si počkat na výhodnější ceny i s rizikem, že vámi vybrané plavky třeba již nebudou k dispozici, tak nastal ten správný čas.

Vydejte se do eshopu Spodnipradlo-Triola.cz a co nejdříve si prohlédněte aktuální nabídku výprodeje dámských plavek Triola kolekce 2016 či starších ročníků. U každého modelu je vidět, jaké velikosti a barvy jsou ještě k dispozici.

Výprodej plavek Triola 2016

Stará nebo nová kolekce?

Asi to znáte. Před létem procházíte nabídku eshopů, které prodávají dámské plavky a nevíte, který z modelů si vybrat. Všechny jsou tak krásné a vy zkrátka musíte mít nějaké nové. Možná, že někdy odoláte a necháváte to právě na období výprodejů.

Rozhodování o koupi pak neulehčí ani fakt, že již na konci léta výrobci přichází s ochutnávkou nové kolekce pro nadcházející rok, ale samozřejmě s tím, že tyto modely jsou vidět pouze na fotografiích. Dostupné bývají až tak v dubnu či květnu následujícího roku před startem nové letní sezony. Tak dlouhá doba, než si budete moci zakoupit plavky, které jste si oblíbili na první pohled, co si budeme vyprávět, dámy 😉 Tak nezoufejte a pokud jste si nekoupily nové plavky pro tuto sezonu, tak si prozatím můžete vybrat z výprodejové akce. Ještě budete mít v letošním roce jistě mnoho příležitostí se v nich ukázat.