Fotografování svatby

Fotografování svatby už nebude problém, z našich foto balíčků si vyberete!

Už jako malá jste si přála mít perfektní svatbu, kterou Vám budou ostatní závidět? Jste náročná? Hledáte fotografa na svatbu pro celodenní fotografování svatby? Tak přesně pro Vás máme balíček Exkluziv, který je zaměřený na fotografování celého svatebního dne za cenu 8000,- Kč.

Co člověk, to individualita. Nevyhovuje Vám celodenní fotografování? Chcete si sami určit požadovaný čas, počet fotek a jejich úpravu? Zvolte si přesně to, co Vám vyhovuje a získejte individuální cenu našich služeb.

Již od roku 2006 působíme jako sdružení fotografů pod hlavičkou AZ-fotosluzby.eu pro plné pokrytí fotografických služeb od portrétní fotografie přes focení v ateliéru až po focení svatby i fotografování maturitních plesů a reportážního focení. Nově jsme spustili stránky Fotografnasvatbu.eu určené výhradně svatební fotografii a k ní přidružených služeb. Z naší nabídky si vybere každý klient, ať již s nízkými nebo vysokými nároky.

Nemyslete pouze na okamžik, kdy řeknete své „Ano“. Po obřadu přichází zábava a s tou Vám pomůže svatební fotokoutek. Jeho smyslem je nenuceně pobavit svatebčany pomocí originálních fotografií s kulisami a rekvizitami. Navíc fotky z fotokoutku získáte ihned na místě, kde pro Vás připravíme profesionální fotografický ateliér.