Červnový výprodej podprsenek Triola a Like You

Ačkoliv je léto před námi a mnohé dámy řeší zejména nové plavky, tak nesmíme zapomenout ani na spodní prádlo. Pokud si potřebujete doplnit váš šatník, pak pro vás máme výbornou zprávu. V eshopu Spodnipradlo-Triola.cz nyní probíhá výprodejová akce na vybrané podprsenky značky Triola a Like You.

Těšit se můžete na slevy až 37% a to už je zajímavé, co říkáte? Akce je platná do konce měsíce června, tedy do 30.6.2016 nebo do vyprodání zásob.

Podprsenka Like YOU 22772

Pohodlné podprsenky pro každou velikost

Vybírat mohou dámy s různou velikostí poprsí. Na všechny se dostane a z pestré nabídky dámských podprsenek si jistě vyberete takovou, která co nejvíce padne vašemu stylu. Dejte pozor a vybírejte správnou velikost podprsenky. Ta nemá jen dobře vypadat, ale hlavně dobře sedět, aby vám nepůsobila spíše obtíže.

Široký výběr v eshopu

Různé barvy, různé střihy i typy podprsenek. Bezešvé, s kosticí, bez kostic či push-up. To vše naleznete v nabídce internetového obchodu Spodnipradlo-Triola.cz, který nabízí dámské i pánské spodní prádlo, plavky, noční oblečení a mnoho dalšího nejen od Trioly, ale i od dalších značek Like You, Charme, Sassa, Marie Meili, Kinga, Freya…