Nová plavková podprsenka Triola 87074

O nové kolekci plavek Triola pro rok 2016 jsme vás již na našem portále informovali dříve. Nyní se chceme zaměřit na konkrétní modely. Pro dnešní článek jsme vybrali zajímavý model plavek, které jsou dostupné ve dvou barevných provedeních a to plavky Triola, které jsou v obchodech označeny jako 87074.

Plavky je možné zakoupit samostatně, tedy pouze plavkovou podprsenku, nebo plavkové kalhotky. Tedy za předpokladu, že se vám z nějakého důvodu nelíbí kombinace, kterou připravili návrháři od Trioly a chcete si díly nakombinovat s jinými modely.

Plavky Triola 87074 červené

Plavky Triola 87074 jsou k dispozici ve dvou provedeních – červené a modré. Na plavkách je použita námořnická tématika. Plavky působí na první pohled elegantě a vkusně. K dispozici jsou samozřejmě v mnoha velikostech, aby si vybrala co nejširší skupina zákaznic.

Zpět k samotné plavkové podprsence. Tento model má tence vyztužené koše s tzv. T-švem a s kosticemi. Právě kostice zajistí přirozeně kulatý tvar prsou a vystaví vaše ňadra v ideální výšce. V plavkách tak budete vypadat svůdně a sexy. U této plavkové podprsenky jsou k dispozici délkově nastavitelná ramínka, která jsou vzadu odepínací. Ramínka máte možnost uvázat za krk nebo je fixovat vzadu do kříže.

Plavky Triola 87074 modré

Plavková podprsenka je vhodná i pro dámy s větší velikostí prsou. Do soupravy návrháři připravili tři modely plavkových kalhotek, které hledejte v obchodech s označením:

  • Klasické kalhotky Triola 91074
  • Variabilní kalhotky Triola 92074
  • Bokové kalhotky Triola 96074