Kolekce plavek Triola 2016

Dlouhoočekávaná událost je tady. Jako každým rokem, tak i letos na přelomu měsíce února a března, došlo k představení nové kolekce dámských plavek Triola. V současné době je možné objednávat nové plavky Triola 2016 v internetovém obchodě společnosti Triola (platí pro členy klubu Triola). Pokud chcete být první, vyražte na nákup a učiňte si předobjednávku.

Již brzy dostupné v obchodech

Ostatní zájemci si musí přecijen ještě chvíli počkat, než budou nové plavky vpuštěny do kamenných obchodů a k dispozici k volnému prodeji i v ověřených internetových obchodech.

Pohodlné a sexy plavky Triola

Jaké jsou nové plavky z kolekce 2016? První dojmy jsou velice pozitivní. Na výběr jsou různé barevné kombinace a motivy. Vše na základě dlouholetých zkušeností. Klasické střihy, které ocení každá žena a dívka. Aniž by se jednalo o vyzývavé střihy, nové plavky Triola 2016 umocní vaši postavu. Budete se cítit pohodlně a sexy.

Dámské plavky Triola 2016

Katalog plavek 2016

Chcete si prohlédnout novou kolekci plavek Triola 2016, aniž byste museli čekat, až budou dodány do vašeho oblíbeného kamenného obchodu? Pak se můžete vydat do internetového světa resp. do internetového obchodu Spodnipradlo-Triola.cz, kde naleznete jak nové plavky, tak i ty z loňské kolekce ve výprodejové akci.

Objevte internetový obchod s dámským oblečením – spodní prádlo, župany, košilky, plavky a jiné módní doplňky, které oceníte pro vaše maximální pohodlí.