Pohodlné spodní prádlo

Když se vám podaří pořídit si takový kousek spodního prádla, které je pohodlné a zároveň sexy, máte vyhráno. A právě potom samozřejmě touží co nejvíce žen a dívek. Ale obecným problémem je, že si ženy vybírají spodní prádlo v nesprávných velikostech. Nejvíce znát je to u podprsenky.

Jak jste na tom dámy, vy? Máte správnou velikost své podprsenky? Kterým modelům dáváte přednost? A jaká značka je vaše oblíbená?

Pohodlné spodní prádlo

Pestrý výběr spodního prádla

Pro dámy, ale i pány (chtějí-li zakoupit nějaké krásné spodní prádlo své polovičce, nebo si zakoupit boxerky pro svoje potřeby…) doporučujeme shlédnout nabídku internetového obchodu Spodnipradlo-Triola.cz. Nenechte se oklamat názvem eshopu, v nabídce rozhodně nejsou pouze podprsenky, kalhotky, plavky… od Trioly, ale i od dalších významných výrobců, aby byla uspokojena potřeba co nejširší skupiny a to i včetně dam s větším poprsím, které mají asi nejvíce problémů, když shání vhodné spodní prádlo pro sebe.

Ať už máte jakoukoliv postavu, tak si objednávejte pouze modely právě na vaše míry, jedině tak máte zajištěno pohodlí. O spodním prádle se říká, že byste správně ani neměla cítit, že jej máte. Když vás někde tlačí atp., znamená to, že je něco špatně. Ale vyhráno nemusíte mít ani v případě, že máte správnou velikost. Pokud si prádlo špatně oblékáte, také to má významný vliv na pohodlí. Takže nejste-li si jistá, poraďtě se s prodejcem, nebo odborníkem přes spodní prádlo, případně můžete pátrat i na internetu, kde naleznete celou řadu portálů věnujících se této problematice.