Bambusový svět

Jestli patříte mezi milovníky přírodních materiálů, pak se nechte oslovit i bambusem. Jedná se o velmi odolný materiál, z kterého je možné vyrobit celou řadu výrobků, od menších, až třeba po celé domy. Ale co je na tom nejzajímavější? Když si najdete chvilku a vyhledáte si na internetu nějaká videa, jak se z bambusu tvoří podlahové dílce, bambusové mísy atp., tak to je radost pohledět. My udělali trochu té černé práce za vás a nějaké to video přikládáme k dnešnímu článku.

Výroba bambusové podlahy

Možná ji máte doma, možná jste o ni četli. Ale jak se taková bambusová podlaha vyrábí? Na začátku jsou jak jinak bambusové tyče 🙂 To, jak se postupně zpracovávají můžete vidět na následujícím videu. Opravdu velmi hezky zpracované video, které zachycuje vše podstatné z výroby bambusových podlah. Ať žije bambus 🙂

https://youtu.be/eu5QRDNLeYw

Bambusové mísy

Výroba podlahy je určitě zajímavá, ale neméně tomu je i v případě výroby bambusových mís, které se hodí do každé kuchyně. Právě na dalším videu se můžete podívat na to, co všechno stojí za finálním výrobkem. Možná se podivíte nad tím, co vše je potřeba udělat a jak se to vlastně dělá. I v tomto případě jsme byli ohromeni a věříme, že budete i vy. Prostě bambus je materiál neomezených možností a je dobře, že bambusové tyče jsou dostupné i u nás.

A co vy, nechcete si také zkusit vyrobit něco z bambusových tyčí. Pořídit se dají za rozumené peníze například v eshopu Bambusove-produkty.cz viz. www.bambusove-produkty.cz/tyce.php.