Zahradní stoly z masivu

Vlastníte-li rodinný domek, pak jistě uvažujete i o vlastním zahradním posezení, tedy pokud jej již nemáte. Nicméně v obou případech můžete řešit otázku, jaký zahradní nábytek si pořídit. K dispozici je několik variant – dřevěný zahradní nábytek, ratanový zahradní nábytek, hliníkový zahradní nábytek či nábytek z umělého ratanu.

V tomto článku se zaměříme na zahradní stoly z masivu, které se těší velké oblibě u zákazníků po celém světě. Při výběru vhodného dřevěného zahradního stolu dbejte na to, jak velká rodina jste a k jakým příležitostem jej budete využívat. Stejně tak mějte na mysli, jak velké prostory máte k dispozici pro vaše zahradní posezení. Budete potřebovat, aby byl zahradní stůl rozkládací? Budete jej na zimu stěhovat, nebo ho chcete ponechat venku? To jsou jen některé otázky, které si musíte klást před nákupem zahradního nábytku. Dle toho pak vyberete jak odolný má nábytek být, případně jestli k němu pořídíte i ochranný obal atp.

Pokud potřebujete tip na zahradní stůl z masivu, který bude rozkládací a zároveň i kulatý, pak můžeme doporučit např. model QTC 46060, který nabízí internetový obchod Dreveny-zahradni-nabytek.eu. Jedná se o zahradní stůl vyrobený ze dřeva Bangkirai Yellow Ballau.

V již zmíněném obchodě můžete bez obav nakupovat kvalitní dřevěný zahradní nábytek, ale také nábytek z umělého ratanu či další doplňky k vašemu zahradnímu posezení jako např. zahradní sochy, zahradní grily či úložné boxy na polstry.