Elektronická cigareta LEA Kross

Elektronická cigareta LEA Kross si od svého uvedení na trhu na sklonku roku 2011 získala poměrně velké procento obliby mezi tzv. e-kuřáky, tedy mezi uživateli, kteří dávají přednost produktům elektronického kouření před klasickými cigaretami.

Čím si elektronická cigareta LEA Kross získala své pevné místo na trhu? Pokud bychom si prošli některé uživatelské recenze k této e-cigaretě, pak by odpověď byla přibližně v tomto duchu. LEA Kross je oblíbená díky svému výborném designovému provedení (ocení zejména ženy), kvalitní výdrži a v neposlední řadě i díky své ceně. LEA Kross se řadí mezi e-cigarety, které lze pořídit do částky 1.000,- Kč, což je velmi dobrá cena.

Elektronická cigareta je nabízena všem zákazníkům ve dvou barevných provedeních. Objednat si můžete černou či vínovou e-cigaretu, aniž by to mělo vliv na celkovou cenu.

Mezi další klady, které uživatelé uvádí ve svých recenzích patří to, že elektronická cigareta LEA Kross velmi dobře chutná. Následně již záleží je na vás, jaký typ náplně e-liquid do e-cigarety pořídíte. E-liquidy jsou dodávány v mnoha příchutích s různou intenzitou nikotinu, tak aby vyhovovaly všem e-kuřákům.

Elektronické cigarety doporučujeme nakupovat v internetovém obchodě Cigarety-elektronicke.eu.