Vlasy clip in, paruky, příčesy

Během posledních let jsme se stali v ČR jasnou jedničkou v prodeji paruk. Objevili jsme Finského výrobce, těchto dámských paruk a nechali se unést jeho cenami a kvalitou. Paruky, které nabízíme jsou velmi kvalitní a odpovídají drahým parukám v řádech tisíců korun. Vyrobeny jsou z výborného japonského umělého vlasu, který svou strukturou i barvami připomíná paruky z pravých vlasů.

Každá paruka je něčím jedinečná. Pokud sháníte paruky na profesionální nošení, např. na módní přehlídky, nebo máte zdravotní problém a nelehkou životní situaci můžeme Vám předložit řešení, které Vás nebude stát více než pár stokorun. I Vy, kteří hledáte rozptýlení, třeba na maškarní bál, nebo chcete paruky jako erotické pomůcky – u nás naleznete krásné, moderní a sexy paruky za pár korun.

Konkrétní produktové kategorie, které nabízíme jsou : dlouhé blond paruky, krátké blond paruky, blond paruky, černé paruky, paruky středních délek, krátké paruky, dámské paruky.
Typy paruk, které nabízíme : blond paruka, černá paruka, bordó paruka, hnědá paruka, kaštanová paruka.

Clip in vlasy, paruky

Nabízíme clip in vlasy. Levné vlasy clips in !  vlasy clip in jsou novodobým trendem v péči o zdravé a husté kadeře. Umíme dělat  Clip in vlasy levně, o tomto se můžete přesvědčit na našem webu. Neklademe si za cíl nabízet stovky a stovky, respektive nekončící seznam prostoduchých variant k nákupu. U nás naleznete variant méně, ale o to více bude těch tipů na zajímavé produkty.

Umělé vlasy jsou vyrobeny z japonského umělého vlákna, které je do značné míry podobné známějšímu kenakelonu, nebo kreatinu. Japonské vlákno je však násobně krát levnější. Za stejné vlasové vsuvky, za které u nás zaplatíte pár stokorun by jste jinde zaplatili tisíce. Dále u nás můžete najít širokou nabídku paruk a parukových dooplňků. Vlasy, které používáme k výrobě jsou vyrobeny z velmi kvalitního japonského vlákna.

Příčesky

Poslední sortiment zboží, které nabízíme jsou kvalitní příčesky z kenakelonu. Příčesek je rozumný kompromis mezi parukou a vlasy clip in. Údržba i aplikace příčesů je velmi jednoduchá a příčesek se tak stane Vašim neocenitelným pomocníkem. Vyberte si u nás příčesy, dle Vašeho přání – máme stovky druhů 🙂