Vodní dýmka jako správné bublání

Vodní dýmky se v České republice rozrostly díky svému velkému zájmu zejména u mladých lidí. Vodní dýmku můžeme nazývat různými způsoby jako například – Shisha, šíša, vodnice, vodárna, vodní fajfka a podobně.

Vodní dýmka je určitý druh relaxace, kouří se většinou v kruhu přátel a díky svému studenému kouři, jemné chuti ochuceného tabáku a uklidňujícímu zvuku bublání vody má pozitivní uklidňující účinky.

Existují mnoho velikostí vodních dýmek

Vodní dýmku můžeme vybírat z několika velikostí. Můžeme si vybrat například z malých velikostí do 30 cm nebo ze střední, většinou do 50 cm. Pro lidi, kteří jsou už ve vodních dýmkách zběhlí, je zde kategorie větší vodní dýmky, kde najdeme dýmky veliké až do 1,5 metru. Další volbou je dobré rozmyšlení, s kolika lidmi budeme kouřit vodní dýmku. Můžeme si vybrat vodní dýmku s jedním šlauchem až po vodní dýmku s osmi šlauchy. Vodní dýmka s osmi šlauchy je oblíbená na party, kde se sejde několik lidí najednou. Vodní dýmku můžeme vybírat i podle vzhledu, to už je kategorie pro osobní výběr, kde se musíme rozhodnout sami. Pro začátečníky je dobré sáhnout do sekce střední velikosti.

Vodní dýmku doma i v čajovně

Vodní dýmku si můžeme dát také v čajovnách. Tam je vodní dýmka oblíbená zejména přes zimu, kdy spousta lidí nemá tu možnost si dát vodní dýmku u sebe doma. Naopak vodní dýmka udělaná doma nám chutná o něco více, protože my přeci víme, jak udělat tu nejlepší vodní dýmku právě pro nás.

Dvě hlavní značky Vodní dýmek

V České republice existují dvě základní značky vodních dýmek – a to Aladin a Top Mark. Vodní dýmky Aladin zaujmou svým vzhledem, kdy je při výrobě kladen důraz na preciznost a kvalitu provedení. Vodní dýmky Top Mark je už podle názvu značky prémiová kvalita, kdy jsou jejich vázy díky své bytelnosti skoro nerozbitné. Vodní dýmku můžeme u nás sehnat od 250,- Kč.