Španělská červená vína bodovala!

La Botella se zúčastnila teprve druhé soutěže a už opět slaví úspěchy. Tentokrát uspěla španělská vína La Botelly v soutěži O zlatý pohár veletrhu Víno&delikatesy 2012. V kategorii červených zahraničních vín neměla konkurenta a bodovala hned se třemi přihlášenými favority.

Ne nadarmo se španělské víno Fiel z malého španělského rodinného vinařství Briego drží na špici nejprodávanějších vín La Botelly. A to i přes poměrně vysokou cenu. Jenže cena rovná se kvalita. A Fiel to jednoznačně potvrzuje i svými úspěchy v soutěžích. Nedávno zvítězil v Prague Wine Trophy, teď získalo tohle vynikající víno zlatý pohár v soutěži, která je jakýmsi „předvojem“ gastronomického veletrhu Víno&delikatesy 2012. A to není zdaleka všechno!

Další víno La Botelly ze stejného vinařství – Briego Crianza – získalo pohár stříbrný. A do třetice všeho dobrého – bronzovým pohárem se může pyšnit víno Yllera Dominus ze španělského vinařství Yllera. K tomu snad ani není potřeba cokoliv dodávat. Snad jen, že ke slavnostnímu předání pohárů dojde přímo na veletrhu Víno&delikatesy, a to hned první den, 25. dubna v 15.30.