Jak na pet lahve?

Plastové lahve (pet lahve) jsou čím dál více rozšířené (minerálky, limonády, pivo aj. alkoholické nápoje). Díky tomu je v domácnostech či kancelářích neustále větší a větší množství „plastového odpadu“. V tuto chvíli se nabízí otázka Jak na plastové (pet) lahve?

Řešením, jak bojovat s rostoucím množstvím plastového odpadu, je např. využití speciálních lisů na plastové lahve. Lis na pet lahve dokáže mnohonásobně snížit objem plastových lahví a tím ušetřit místo pro jejich uskladnění.

Ruční lis Ecopress dokonce dokáže stlačit objem plastové lahve až o 80% původního objemu, což je vynikající hodnota. Kromě místa si tak ušetříte i čas, který byste věnovali chození s odpadky (v případě takto stlačených pet lahví nebudete muset chodit tak často).

Kde si lis na pet lahve pořídit? Nabízíme vám odkaz na internetové stránky Lis-na-pet-lahve.cz, kde je možné si tohoto domácího pomocníka zakoupit za výhodnou cenu. Nejedná se však pouze o využití v domácnostech. Na své si přijde i v kancelářích firem, restauracích a hotelech.