Ego-c 1100mAh

Označení Ego-c 1100mAh poznají jistě všichni e-kuřáci. Ano, jedná se o model elektronické cigarety, která se řadí mezi novinky roku 2012. Elektronická cigareta ego-c 1100mAh vychází ze staršího modelu e-cigarety ego-T.

Elektronická cigareta ego-c je dodávána s výkonnou 1100 mAh baterií. Její cena se v současné době (duben 2012) pohybuje těsně nad hranicí sedmnáctiset korun (cena s DPH). Délka této elektronické cigarety je 155 mm, přičemž průměr e-cigarety činí 14 mm.

Pro koho je tato e-cigareta určena? Vzhledem ke svým vlastnostem, je tato elektronická cigareta doporučována pro silnější kuřáky. Jak je již zvyklostí u nových modelů, tak i u elektronické cigarety ego-c je k dispozici uzamykatelná baterie fungující na principu pěti smáčknutí pro uzamčení/odemčení.

Kde si mohu ego-c 1100mAh koupit? Prakticky ve všech kamenných i internetových obchodech, které nabízí elektronické cigarety – eshop Cigarety-elektronicke.eu je prověřen a doporučován mnoha ekuřáky, zejména pro svou rychlost v dodání zboží, které je skladem.

Kromě elektronických cigaret zde můžete zakoupit i příslušenství a doplňky, které vám usnadní ekouření.