Skvělé balíčky pivních lázní

Černá Hora (v blízkosti Blanska, Jižní Morava) je další z lokalit, ve kterých si zákazníci mohou dopřát jedinečnou proceduru – pivní lázně. Více informací pro vás jako vždy připravil úzce specializovaný portál Pivni-lazne.eu včetně nabídky balíčků, které ve wellness centru můžete objednávat.

Pivní lázně jsou provozovány pod záštitou Hotelu Sladovna. Hotel Sladovna je nově vybudovaný čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v Černé Hoře v těsné blízkosti Pivovaru Černá Hora. Jedná se o nejstarší pivovar v České republice!

Tuto novinku v nabídce wellness centra – pivní lázně Černá Hora – si mohou zákazníci vychutnávat od prosince 2011, kdy byly pivní lázně oficiálně otevřeny veřejnosti.

Z dostupných informací jsme zjistili, že je možné si objednat jeden ze tří nabízených balíčků za cenově velmi výhodných podmínek. Další z výhod je možnost nakombinovat pivní lázeň i s dalšími procedurami wellness centra, případně vše spojit i s ubytováním právě v Hotelu Sladovna, který nabízí ubytování ve 40 komfortně zařízených pokojích několika typů.

Další lokality, o kterých si můžete zjistit více informací na portále Pivni-lazne.eu patří např. pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm, pivní lázně Karlovy Vary, pivní lázně Tábor či pivní lázně Chodová Planá.