Nebojte se Egypta

Ačkoliv je situace v Egyptě za poslední rok nejistá co se týče politického režimu, z hlediska cestovního ruchu není třeba se této lokality nikterak obávat. I nadále jsou pro vás připraveny luxusní hotely, příjemné pláže a atraktivní místa pro výlety.

Dovolená Egypt zkrátka láká i v roce 2012. V médiích se sice objevují informace o tom, že nová egyptská vláda připravuje nová nařízení, která by omezila cestovní ruch. Zejména pak např. omezení alkoholu či zákaz odhalování žen na plážích atp. Nicméně i tak se není třeba obávat. Tyto informace jsou pouze medializované a sami egypťané moc dobře vědí, že jejich země je na cestovním ruchu závislá a podobná omezení by znamenala jejich zkázu.

Letní dovolená u moře tak zcela jistě splní vaše očekávání, ať už cestujete sami, s přáteli, nebo plánujete rodinnou dovolenou s dětmi.

Pokud vás Egypt zlákal i pro tento rok, přinášíme některé lokality a hotely, které byly kladně hodnoceny ze strany zákazníků cestovní agentury Šťastný Den.

Marsa Alam

V lokalitě Marsa Alam se osvědčily např. hotel Triton Sea Beach Resort (skvělý hotel, výborné stravování, pozorný personál, vynikající podmínky pro potápění…) či Dream Beach.

Hurghada

Hurghada je jednou z nejznámějších destinací v Egyptě, kam se každoročně vydá velká část turistů z celého světa. Jaké hotely jsou doporučovány? Např. hotel Tia Heights Makadi, Grand Plaza hotel, hotel Sunrise Select Diamond Beach či hotel Al Nabila Grand Makadi.

Přejeme šťastnou dovolenou a klidný let.