Aromalampy

Mezi často kupovanou keramiku patří aromalampy, které jsou dnes prodávány ve všech možných variantách… Byt by měl být útulné místo, na tom se shodneme všichni. Věcí, které nám ho zpříjemní, je doopravdy mnoho. Já bych ráda zmínila aromalampy, které Vám ve vašem obydlí udělaní tu správnou atmosféru například na relaxaci.

Jen obyčejná aromalampa?

Jistě každý ví, že aromalampy se používají pro vonné olejíčky, které se díky zahřívání svíčkou postupně vypařují a uvolňují příjemnou vůni. Vonných olejíčků je doopravdy mnoho. Málokoho ale napadne, že taková aromalampa může posloužit i jako krásná keramická dekorace. Přeci se nedělají jen nějaké obyčejné a ošklivé aromalampy. Mají mnoho tvarů, obrazců a rytin v keramice. Je jenom na Vás, jakou si vyberete.

Aromalampa je skvělý doplněk

Jak jsem se již zmínila, aromalampa je tedy skvělý doplněk do domácnosti. Pokud byste chtěli ale občas zkusit něco jiného, můžete šáhnout po vonných tyčinkách. Těch je celá řada a vyrábějí se hlavně v Indii. Velkou výhodou je, že existují vonné tyčinky i podle znamení zvěrokruhu, takže vonná tyčinka k Vám bude naprosto sedět. A pokud byste se chtěli cítit jako v orientu úplně, můžete si zdi zkrášlit šátky pareo. Ale o tom zase někdy jindy…