Romantické obklady nejen v koupelně

Hodláte v dohledné době rekonstruovat koupelnu? Hodláte použít obklad na stěnu obývacího pokoje či jiného interiéru? Máte svou kancelář či prodejnu a chcete, aby byla zajímavá a originální?

A co tak použít obklad nejen do koupelny? Co na to říkáte? V dnešní moderní době se obklady a dlažby dostávají i do míst, kde to dříve příliš obvyklé nebylo. Pokud jste dříve narozeni, určitě si vzpomínáte, že obložená kachlíky byla jen koupelna, případně ještě ta malá místnůstka poblíž ní, a sortiment obkladů, které by se daly použít, byl velmi zúžený, protože toho opravdu moc na výběr na trhu nebylo.

Dneska je situace podstatně jiná. Když se podíváte na výběr obkladů a dlažeb, určitě Vám vznikne problém, že Vám zabere hodně času vybrat to pravé, protože nabídka obkladů je opravdu hoooodně široká. Takže zajisté je z čeho vybírat.

Zkusím Vám představit alespoň malou ukázku kolekce výrobce, který přináší na trh opravdu velmi zajímavé obklady, dekory, které padnou do oka převážně romantikům a těm, kteří chtějí mít ve svém interiéru něco zajímavého, co je naladí do pohody.

Takovou je kolekce keramického výrobce FAP, který ke keramice přistupuje s láskou a jeho výrobky vycházejí opravdu od srdce. Keramička nese označení Made in Italy, protože její výrobky jsou vyráběny výhradně v Itálii.

Série obsahuje velmi širokou řadu dekorů, některé z nich nám mohou svým pastelovým zbarvením a jemným provedením připomínat tapetu, najdeme zde také ale dekor proužkový, duhových barev nebo květinový. Většina dekorů je v rozměru 30,5×91,5 cm. Jedním z nejzajímavějších je dekorační prvek ve velkém formátu o rozměru 30,5×183 cm, který je nabízen hned v několika barevných variantách. Ani mozaika v různých provedeních zde není výjimkou a může se stát velmi zajímavým dekorem.

Obklady a dlažby této keramičky přináší osobitý styl pro nové životní prostředí. Jsou určeny převážně pro interiéry, takže je můžeme použít k realizaci koupelen, kuchyní, ale také dalších bytových nebo nebytových interiérů. Výrobce neváhá použít u obkladů také barev drahých kovů, takže se zde setkáme i se zlatou či stříbrnou. Kovové odlesky jsou také charakteristickým rysem obkladů tohoto výrobce.  Mozaiky jsou nejen dekorací a stávají se vyjádřením stylu, těmto je u výrobce FAP, kromě jednotlivých sérií, kde jsou v rámci dekoračních prvků, věnována jedna samostatná série.

Výrobce FAP je držitelem certifikátu ISO 9100 a jeho obklady a dlažby jsou vyráběny v souladu s ochranou životního prostředí, tudíž za velmi přísných ekologických podmínek. Splňuje tedy požadavky, které na výrobu tohoto sortimentu klade EU.