Krásné květinové motivy u keramických obkladů

Hledáte krásné a originální dekory u obkladů. Vyhovoval by Vám plastický či květinový motiv? Pokud hledáte něco podobného, chtěla bych Vás nasměrovat na velmi zajímavou sérii, která by mohla splnit Vaše požadavky a nabídnou právě takový obklad, jaký si představujete do své koupelny a dalších interiérových prostor.

Kolekce nese označení FAP a je jednou ze sérií, které na trh přináší keramička FAP, která má své sídlo v Itálii. Její výrobky nesou označení Made in Italy, protože jsou vyráběny výhradně na území tohoto státu.

Kolekce, nesoucí název For Love je kolekcí vyrobenou v provedení rektifikovaném, obklady jsou vyráběny v široké škále dekorů v několika formátech i barvách. Setkáváme se např. s dekorem vlnkovým, proužkovým, duhovým či motivy růží v plastickém lesklém provedení. Vyráběny jsou ve formátu 30x5x91,5 cm. Velmi zajímavým dekoračním prvkem této kolekce je velkoformátový dekor o rozměru 30,5×183 cm, který je nabízen hned v několika barevných variantách a to dekor květiny. V kolekci nechybí ani mozaikové prvky, je plná také množství dekoračních listel v různých šířkách a délkách, které dokáží koupelnu či jiný interiér naladit do velmi příjemné až romantické atmosféry. FAP pro výrobu svým obkladů a dlažeb používá moderních technologií a dekorační prvky zdobí pomocí laseru. K doladění celého interiéru můžete použít dlažbu, která je vyráběna v šesti barvách a obohacena též o dekorační prvky. Dlažba má formát  30.5×30.5 cm.

Takže pokud jste romantici, či hledáte pro svou koupelnu příjemné prostředí, můžete se zkusit podívat, zda Vám právě tato série nepřinese to, co hledáte a potřebujete.

FAP Ceramiche je od roku 1997 součástí sdružení výrobců, vyrábějících obklady a dlažby. Její keramické výrobky jsou vyráběny s láskou, vycházejí přímo od srdce a to se na výsledcích práce samozřejmě projevuje.

Velkou prioritou tohoto výrobce je rovněž ochrana životního prostředí, proto jsou přísně dodržovány ekologické předpisy tak, aby výroba životní prostředí co nejméně zatěžovala.  Společnost FAP je také držitelem certifikátu ISO 9100.