Krásná dlažba a dekory kolekce Fap Pura

V Itálii, ve Fiorano Modenese sídlí keramická společnost, kterou na trzích s obklady a dlažbami najdeme pod označením FAP. Od roku 1997 je tato společnost součástí Gruppo Concorde, jednoho z předních světových sdružení vyrábějících obklady a dlažby. Výrobky této společnosti nesou značku „Made in Italy“, jsou velmi vysoké kvality, přináší osobitý styl pro nové životní prostředí a jsou vyráběny výhradně na území Itálie.

Své výrobky řadí FAP do mnoha sérií. Jednou z velmi zajímavých je série Pura. Tato série přináší rektifikované obklady a dlažby v široké barevné škále. Vybírat můžeme ze sedmi pastelových barev, obklad je vyráběn ve formátech 15×56 cm a 30,5×56 cm, dlažba nese formát 30.5×30,5 cm. Kolekce je vhodná do moderních koupelen a dalších, převážně bytových interiérů, kde přinese velmi příjemné a svěží prostředí.

Kolekce Pura obsahuje také mnoho dekoračních prvků, velmi zajímavých dekorů jak mozaikových, kde mozaiku najdeme ve všech sedmi barvách. Velmi zajímavým je zde dekor grafický nebo bublinky větších či menších rozměrů. Charakteristikou celé série jsou kovové odlesky, které celou sérii provázejí a vytvářejí velmi zajímavou atmosféru a romantiku celé série podtrhují.

Velmi zajímavým dekoračním prvkem, a jistě velmi originálním, je zde mozaika, která nám může připomínat krajku. Je vyrobena ve velmi neobvyklém rozměru 91,5×152,5 cm. Pokud se pro takovýto dekor rozhodnete, určitě učiníte Váš obývací pokoj či ložnici zdobenou velmi nápaditě a jedinečně.

Dekorační listely, které jsou již jen třešničkou na dortu, jsou zde samozřejmostí. Keramička FAP při výrobě obkladů a dlažeb používá moderní technologie i zdobení pomocí laseru.

Ochrana životního prostředí je pro společnost FAP rovněž jednou z velkých priorit. Při výrobě obkladů a dlažeb jsou velmi přísně dodržovány ekologické předpisy, tak aby dopad na životní prostředí byl co nejmenší a byl v souladu s příslušnými normami. FAP je držitelem certifikátu ISO 9100.

FAP nemá za cíl jen vyrábět obklady a dlažby, ale chce se stát projektantem řešení tak, aby Vám pomohl pomocí Vaší koupelny a Vašeho domova vyjádřit Vaši osobnost.