Refin- Artwork

Série keramické dlažby Artwork od italského výrobce keramických dlažeb a obkladů Refin je inspirována starými technikami používanými k vytvoření nádherných dekorací na benátských omítkách. Tyto procesy přivedla zpět k životu spolupráce s řemeslníky, kteří jsou odborníky v oblasti moderních interiérových povrchových úprav. Některé efekty byly zkopírovány s částečným otočením, aby přidaly nový život do moderní keramické dlažby. Výsledkem této spolupráce je originální a zároveň klasická, minimalistická a sofistikovaná kolekce s názvem Artwork.

Tato série má kouzlo tradičních sádrových omítek. Široké lopatkové tahy a nejrůznější variace barev a textur jsou zvýrazněné na velkoformátových dlaždicích. Máte na výběr z velikostí 75×150, 75×75, 37,5×75 a 60×60. Série navíc obsahuje širokou škálu odstínů od béžové po černou (Artwork Greige, Artwork Grigio, Artwork Cenere, Artwork Bianco, Artwork Beige, Artwork Nero). Odstíny Artwork Greige, Grigio a Cenere ve formátu 60×60 se navíc vyrábí se strukturovanou povrchovou úpravou, která Vám umožňuje použít tuto dlažbu i ve venkovních prostorách. Série keramické dlažby Artwork působí velice netradičním dojmem, který Vás zaujme na první pohled.

Italský výrobce keramické dlažby a obkladů Refin je známý svou snahou o neustálé zdokonalování technologických procedur a prováděním neustálého výzkumu. Aby uspokojil potřeby a požadavky všech subjektů nacházejících se na trhu. Vyrábí kvalitní, odolné a trvanlivé výrobky, které Vás budou provázet životem desítky let. Zároveň ale dbá na životní prostředí a snaží se jít cestou ekologické výroby. Díky profesionálnímu přístupu a spoustě let zkušeností dokáže vytvořit cokoliv, co si zákazník přeje. Kolekce výrobce Refin jsou navíc každá originál. Těžko budete hledat něco podobného výrobkům Refinu. Díky dokonalému zpracování působí keramické dlažby a obklady od tohoto výrobce úžasným dojmem, a jelikož jsou vytvořeny nejmodernějšími technologickými postupy, snadno se udržují a čistí.