Série Artwork od Refinu

Série keramické dlažby Artwork od italského výrobce keramických dlažeb a obkladů Refin, je v imitaci historické dlažby. Firma Refin je známá tím, že k výrobě používá nemodernější technologické postupy, což jí umožňuje její nepřetržitý výzkum. Firma Refin působí na trhu již řadu let a tak díky svým zkušenostem a neustálou snahou zdokonalovat výrobní proces, dokáže uspokojit všechny požadavky a přání zákazníků na trhu.

Refin vyrábí kvalitní a trvanlivé keramické produkty a snaží se při tom respektovat lidské potřeby a životní prostředí. Firma Refin vyrábí dlažbu s designem, který reaguje na moderní trendy a potřeby trhu.

Série keramické dlažby Artwork je inspirována starými technikami používanými k vytvoření netradičních dekorací na benátských omítkách. Aby mohla tato série vzniknout, začala firma Refin spolupracovat s řemeslníky, kteří jsou odborníky v oblasti moderních interiérových a povrchových úprav. Díky této jedinečné koordinaci vznikla úchvatná a neodolatelná série keramické dlažby, která vynikne v jakémkoliv pokoji, kde se ji rozhodnete použít. Série Artwork nabízí originální a zároveň klasickou, minimalistickou a sofistikovanou krásu keramické dlažby. Má kouzlo tradičních sádrových omítek. Moderní široké lopatkové tahy a variace barev, textur a stínů, výrobce zdůraznil použitím tohoto jedinečného motivu na velkoformátových dlažbách.

Jedinečný vzhled této série je navíc podtržen výbornými technickými vlastnostmi, jako je odolnost, snadné čištění a podobně. Právě díky svým vlastnostem se hodí jak do soukromých, tak do soukromých prostor, kde na větší ploše dokonale vynikne jednoduchá nápaditost této série. Dlažba působí jednolitým dojmem, díky němuž můžete sjednotit vzhled celé místnosti. Série Refin Artwork navíc vytváří jedinečnou a velice příjemnou atmosféru.