Třpytivé odlesky u dlažeb keramičky Fap kolekce Pura

Až sedm krásných pastelových barev, velké množství rozmanitých dekoračních prvků nejen mozaikových, i takto můžeme charakterizovat sérii keramických obkladů a dlažeb, kterou nám pod označením PURA přináší keramický výrobce FAP.

Tato společnost vznikla již v roce 1968 v italském Fiorano Modenese. Jedná se tedy o společnost s dlouholetou tradicí. Od roku 1997 je součástí Gruppo Concorde, jednoho z předních světových sdružení, vyrábějící obklady a dlažby.

Při výrobě obkladů a dlažeb společnost využívá moderních technologií, zdobení provádí pomocí laseru. Vznikají tak velmi zajímavé jak grafické dekory, které působí romanticky, tak dekory další, obklady s designem větších či menším bublinek apod. Samostatnou kapitolou je zde mozaika, která je vyráběna v krásném designu ve všech sedmi pastelových barvách. A ještě jeden dekorační prvek jistě stojí za zmínku, protože jej nelze přehlédnout. Vytvoří opravdu jedinečný dekor v prostředí Vašeho domova. Je to velkoformátová mozaika v růžovém provedení, která dosahuje pro obklad nezvyklého rozměru 91,5×1525 cm.

V celé sérii PURA můžeme obdivovat třpytivé odlesky, což romantické prostředí jen podtrhne. Všechny obklady a dlažby této série jsou vyráběny v rektifikovaném provedení, obklady můžeme vybírat z formátů 15×56 cm a 30,5 x56 cm a dlažba je vyráběna ve formátu 30.5×30.5 cm.

Společnost FAP svou výrobu realizuje za přísných ekologických podmínek, dbá co nejvíce na ochranu životního prostředí. Je držitelem certifikátu ISO 9100. Obklady a dlažby této společnosti rovněž splňují podmínky, které na výrobu klade EU. Nejen vzhledem ke své kvalitě jsou stále více vyhledávány širokým spektrem zákazníků.