Pro fotbalové nadšence

Zelená je tráva, fotbal to je hra, a ten míč kulatý, věc je záludná, tak si každý z nás pozor na něj dej, po zemi ho pěkně podávej… Kdo by neznal z nás nezná tento fotbalový hit. A zvláště, máte-li doma fotbalového nadšence, či jste snad milovníkem fotbalu sám.

Ovšem ne vždy se podaří zajít si pěkně zahrát fotbálek či se jít podívat na nějaké to utkání. A právě pro fotbalové nadšence, tu máme pár tipů na skvělé dárky, jimiž si mohou zpestřit dlouhou chvíli doma či hospůdce.

Pozvěte si domů pár kamarádů a uspořádejte pořádné klání ve fotbale. Ptáte se doma? No jasně – Alkoholický fotbálek vám pěkně rozproudí krev v žilách a vlije adrenalin do těla. A pokud snad máte doma ženu a nechcete udělat velké rošambó, máme pro vás přívětivější variantu – Vzdušný fotbal. Tato hra je klonem známé hry Air-Hockey (vzdušný hokej), který hrál snad každý z pánů či kluků alespoň jednou v životě. No a abyste při rozvášněné hře nepřišli k žádnému úrazu a zároveň měli ruce volné ke hraní, máme tu pro vás skvělou fotbalovou helmu pro pivaře. Pivní helma je klasický gadget, a je vhodná pro jakéhokoli pasivního sportovce fotbalu. Ale pozor, nezapomínáme ani na něžné pohlavní a fotbalové fanynky, pro které také máme helmu pro pivařky, která je ochrání před rozvášněnými hráči.

Po pořádném fotbalovém zápase je čas na pořádnou sprchu. Fanynky čekají na své hrdiny, až vyjdou z šaten, a tak se vám zajisté bude hodit kosmetický balíček pro fotbalistu. Balíčkem je originální kosmetická kazeta s jedinečnou Urbanovou malbou, která obsahuje sprchový šampón a mýdlo kopačák.

Náročné utkání, příjemně strávený večer s nejvěrnější fanynkou a vize ranního vstávání. Jak krásně to začalo, tak nemile to může skončit. A proto je nutné mít doplněnou fotbalovou výbavu originálním budíkem ve tvaru fotbalového míče. Budík řve a ne a ne ho zastavit. Jediné, co k jeho umlčení funguje je pořádný výkop jak z fotbalového utkání. To vás samo o sobě probereme, a můžete se těšit na další den plný fotbalových lahůdek.

Mnoho dalších dárků pro fotbalové nadšence i milovníky jiných sportů najdete na Nase-darky.cz. Tak neváhejte, protože zelená je tráva, fotbal to je hra a ten míč kulatý, věc je záludná, jen se s nim hochu nepárej, ostrou ránou góly rozdávej.