Netradiční vánoční dárky

Sháníte netradiční dárek? Chcete potěšit své blízké a ještě ušetřit? Využijte časově omezených slev na zážitkové dárky!

Zážitky v dárkovém balení

Na Zážitky.cz najdete přes 160 zážitků, které můžete darovat jako dárek. Obdarovaný má 12 měsíců na to, aby si udělal rezervaci termínu a zážitek si užil. V ceně zážitků je dárková krabička a mnoho dalších praktických služeb.

Sleva až 20% – ušetříte tisíce Kč

S omezenou platností je možné zážitky v dárkovém balení, které lze velmi pěkně využít jako vánoční dárky, kupovat se slevou až 20%. U exkluzivíních dárků-zážitků tak jednoduše ušetříte až tisíce korun.

Na využití zážitku budete mít rok!

Bez ohledu na to, kdy zážitek jako vánoční dárek zakoupíte, máte vždy rok na jeho využití. Všechny certifikáty na zážitky platí 12 měsíců – což vám nebo obdarovaným dává dost času si zážitky pořádně užít.

Dárková krabička, doprava kurýrem a pojištění zdarma

Aby toho nebylo málo, vedle slevy a skvělého dárku pro vaše blízké, získáte zcela zdarma dárkovou krabičku, kterou Vám doručíme taktéž zdarma kurýrem kamkoliv v ČR. Jako bonus je v ceně zážitku úrazové pojištění.

Nejpopulárnější dárky

Již několik let jsou zážitky velmi populárními vánočními dárky. Největšímu zájmu se těší tandemové skoky padákem, lety balónem, vyhlídkové či akrobatické lety, jízdy v terénním voze Hummer a dále možnost vyzkoušet si povolání – herec v divadle, ošetřovatel v zoo, fotomodelka, pilot dopravního letounu a mnoho dalších.

O Zážitky.cz s.r.o.

Od roku 2008 nabízíme a organizujeme zážitkové aktivity, kurzy a pobyty. Naše nabídka obsahuje více než 160 druhů zážitků ve více než 10 kategoriích. Za dobu fungování jsme poskytli zážitky tisícům jednotlivců a desítkám firem. Ke každému zážitku získáte dárkovou krabičku, úrazové pojištění a doručení kurýrem ZDARMA. Katalog zážitků je k nalezení na www.zazitky.cz