Vánoční dárky 2011

Ať se nám to líbí nebo ne, rok nám utekl opět jako voda a blíží se konec roku, jehož symbolem jsou Vánoce a oslava roku Nového. Pokud nechcete na poslední chvíli dělat zmatek a zbytečně se vystavovat stresu z nakupování dárků na poslední chvíli, pak navštivte naše stránky Nase-darky.cz a v klidu domova vybírejte originální a nevšední dárky pro vaše blízké.

Tipy na vánoční dárky pro ženy

Dámy mají vždy přednost, a tak se pojďme nyní podívat na to, jak potěšit naše ženy, které nám vytvářejí příjemný domov. A čím příjemnějším, než dobrým koláčem či bábovkou může začít náš den? Opusťte od klasických látkových chňapek, které jsou za špinavé a propálené, ale udělejte radost originální silikonovou chňapkou v podobě veselé žabky nebo usměvavého psíka.

A když už je potřeba po dobré snídani usednou k práci a počítači, proč si ji nezpestřit designovou optickou myší k počítači. Na výběr máte hned z několika variant, a nejen pánové, ale i dámy si zajisté vyberou. Pro sportovně založené pány tu máte Super GT myš ve tvaru sportovního auta ve stříbrné barvě a tmavými černými skly. Je pro vás stříbrná barva fádní? Pak pro vás máme pořádnou PC myš v červené barvě, která nadchne každého správného fandu sportovních automobilů. A abychom nezapomněli na dámy, pro ty zde máme šperk do jejich kanceláře, diamantovou myš k počítači, která je celá posázená blištivými kamínky. Nevybrali jste si z žádného zmíněného designu? Pak určitě navštivte naše stránky a vyberte si přesně podle vašich představ.

Tipy na vánoční dárky pro muže

Všichni víme, že nic se nemá přehánět a to samé platí i o pracovním nasazení. A proto po práci je nutná zábava, kterou si můžete skvěle vychutnat s našimi stolními hrami. Vybrat si můžete hru jen pro jednoho hráče, jako je Mini minigolf, který se vejde na každý stůl, a pokud vám bude smutno, můžete začít s hrou pro dva, jako je Poznej svého partnera, či pro navození milostného večera, hrou Harašeníčko, až pro hry pro 6 hráčů, jako je Člověče neboj se či Pepa hledá superbar.

A ke správné hře je potřeba také správný nápoj do správné skleničky. Něžné pohlaví jistě potěší ručně malované skleničky na víno či Martini. A pánům doma nesmí chybět Obří nafukovací půllitr na chlazení piva a také Obří sklenice Bota, kam si vychlazený zlatavý mok nalijete.

Ovšem u nás naleznete mnohem více tipů na originální dárky pro vaši rodinu či kamarády, a tak neváhejte a navštivte Nase-darky.cz. Nakupujte výhodně Vánoční dárky pro rok 2011.