Online hra Zoomumba

Máte rádi dlouhodobé online hry? Jestliže jste fanouškem online her, které Vás zabaví nejen na chvíli, ale třeba i na dlouhé měsíce, můžete vyzkoušet hned několik her. Nejčastěji se však jedná o témata válečná a bojovná, jako jsou Divoké kmeny nebo Travian.

Chcete-li si v klidu budovat něco, co Vám nikdo nezničí, zahrajte si hru Zoomumba. Jak název napovídá, v této hře bude Vaším hlavní náplní vytvářet svou vlastní zoologickou zahradu. A že to není úkol jednoduchý, se ukáže hned na začátku. Do rukou dostanete zoo, která příliš neprosperuje a právě do ní musíte nalákat lidi a začít opravdu vydělávat.

Postupem času budete mít možnost do své zoo nakoupit další zvířátka a dekorace, které přilákají zákazníky a Vám zvýší zisk. Ten je opět potřeba investovat. Vše si však můžete udělat podle Vašich představ. Krásné grafické zpracování a jednoduchá hratelnost Vás přesvědčí o zábavnosti takovéto na první pohled ne moc zajímavé činnosti. Nenajdete tu totiž pouze nudné neviditelné zlepšování, ale k dispozici budete mít celou dobu i 3D pohled na celou zoo včetně pohybujících se návštěvníků a zvířat. Požitek ze hry je tak daleko větší. Vyzkoušejte sami a uvidíte, že hra Zoomumba online Vás překvapí svoji propracovaností.