Hurá na lyže, nebo k moři?

Hurá na lyže, anebo raději k moři? Dilema i ve vaší rodině? Ať už se rozhodnete pro cokoliv, důležité je, abyste si dovolenou užili! Věřte, že dovolená se vydaří jak na horách, tak i u moře. Jen je třeba si vybrat vhodnou lokalitu, hotel a v neposlední řadě i prověřenou cestovní kancelář.

Pokud budete takto postupovat, pak váš výběr bude jistě správný a nebudete ničeho litovat.

Lyžařské zájezdy jsou přeci jenom v tomto období častější volbou, nicméně ani zimní dovolená u moře není ničím neobvyklým.

Kde jsou kvalitní sjezdovky? V dnešní době prakticky ve všech velkých střediscích a nezáleží na tom, zda v zahraničí či v tuzemsku. V obou případech si vyberete. Ze zahraničních lyžařských zájezdů můžeme doporučit Rakousko, Itálii či Francii. V našich končinách to jsou samozřejmě Krkonoše. Nicméně i v Orlických horách je nádherně, stejně tak jako i v dalších horských oblastech u nás. Okouzlit vás může jakékoliv místo, záleží jen na vašich požadavcích a představách na dovolenou.

Zimní dovolená 2012

Pro tento rok jsou kromě již zmíněných lyžařských zájezdů (Rakousko, Itálie, Francie…) poptávány i exotické destinace. Zimní dovolenou by lidé rádi trávili u moře např. v Dominikánské republice, Thajsku, Kubě či ve Spojených arabských emirátech nebo Egyptě.

Přejeme vám šťastný výběr, pohodovou dovolenou a poklidný návrat do pracovního procesu 🙂