Hra soccer star

Chtěli jste se vždycky stát fotbalistou, ale neměli jste k tomu dostatečné vlohy nebo pevnou vůli? Rádi hrajete fotbalový manager, ale spíše než zastupovat a organizovat celý klub byste si chtěli zahrát, jako opravdový fotbalový hráč?

Podívejte se na opravdu povedenou fotbalovou hru Soccer star, uvidíte, že Vám splní vše, o čem jste snili. Výhodou hry Soccer star je, že ji nemusíte ani stahovat ani instalovat. Stačí mít běžný internetový prohlížeč a zaregistrovat se na stránkách této hry. Pak už se tam budete moci kdykoliv přihlásit pod svým účtem a spravovat svou postavu, kterou si v úvodu vyberete.
Při výběru postavy však nejde pouze o vzhled, kde si můžete volit vlasy, vousy, pleť apod., ale také o fyzické schopnosti a další vlastnosti, které Vaše postava bude mít.

Po výběru už bude na Vás, jak budete svého hráče vylepšovat, trénovat a doplňovat mu potřebné schopnosti pro zápasy. Nezapomeňte však svou postavu také krmit. Díky stravě totiž můžete čerpat větší sílu. Tento efekt však po čase zmizí a Vy si budete muset koupit nové jídlo.

Kromě jídla a svých schopností pak můžete nakupovat i oblečení. To je velmi důležité ve Vaší hráčské kariéře, díky němu totiž získáváte i další schopnosti. Nakupovat můžete boty, kalhoty, ponožky i dres. Zahrajte si si Soocre star online také a splňte si svůj dávný sen.