Masážní studio Ráj doteků Praha

Cítíte se unavení, stresovaní nebo Vás něco bolí? Myslíte si, že Vaše tělo skutečně potřebuje na chvilku vypnout? Pak je nejvyšší čas na to, abyste vyzkoušeli příjemné relaxační, erotické nebo tantrické masáže, které nabízí masážní studio Ráj doteků Praha. Díky šikovným pohybům rukou našich dívek se během několika desítek minut dostanete do ráje, který budete s oblibou opakovaně navštěvovat.

Již bylo zmíněno, že masážní studio Ráj doteků Praha nabízí například erotické masáže. Ty jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro milenecké či partnerské páry. Odpočiňte si od tradičního sexu a dopřejte si celkové uvolnění, během kterého se budete cítit nádherně. K masáži používáme nejen ruce, ale postupně celé tělo. Jde vlastně o takové masáže, během kterých se zaměřujeme na masáž erotogenních bodů a dovedeme tak klienta k vyvrcholení. Hledáte-li kvalitní erotické masáže v Praze, stavte se právě u nás!

Nedílnou součástí služeb studia Ráj doteků Praha jsou také tzv. tantra masáže. Ty vychází z Tantry – staroindické nauky o životě, lásce, sexu a sexualitě, která učí člověka lépe chápat sebe samého. Cílem masáže je poskytnout masírovanému hlubokou relaxaci a uvolnění těla i mysli, sexuální vzrušení, vibrace v těle, blaženost, extatický stav nebo uvolnění.

Naše studio sídlící v Praze poskytuje i tradiční relaxační masáže. Ty ještě dělíme na aromatické masáže s použitím olejů, lehce erotické masáže evropského stylu nebo orientální pohádkové masáže. V masážním studio Ráj doteků Praha si svoji službu najde jednoduše každý.

Pro ty, kteří si chtějí masáže užít přímo ze svého domova, nabízíme i eskortní služby v podobě výjezdu masérky až k Vám domů. V naší nabídce pak naleznete i službu společenský doprovod, jež je určena zejména podnikatelům.

Ráj doteků

Šafaříkova 186/8
120 00 Praha 2 – Vinohrady
mob.: +420 775 318 648
tel.: +420 222 524 517