Čokoládové pokušení pro pány

Není snad na světě člověka, který alespoň jednou neochutnal sladkou pochoutku jménem čokoláda. Čokoládu znaly již staří Mayové a Aztékové a čile s ní obchodovali. A mnozí z nás budou souhlasit s dávným názorem, že čokoláda je afrodiziakum.

A i když v dřívějších dobách znali lidé čokoládu jako nápoj, v dnešní době je nejoblíbenější v podobě různě ochucených plátků či bonbónů všem možných tvarů. Však kdo nedostal k narozeninám či svátku čokoládovou bonboniéru.

O to více nás může překvapit skutečnost, že dnes můžete udělat sladkou radost počítačovému nadšenci, a to v podobě čokoládového notebooku. Jedná se o imitaci skutečného notebooku, jež tvoří čokoládová klávesnice s kartonovým obalem. Nevíte, čím udělat radost k narozeninám vašemu kolegovi s IT? Pak čokoládový notebook je tím pravým dárkem, který rozesměje každého IT mrzouta.

A nebo snad máte doma domácího kutila, a už vás nebaví poslouchat to neustálé klepání, řinčení a vrtání? Pak tu pro vás máme řešení. Pořiďte mu čokoládové nářadí, které obsahuje šroubovák, kladivo, kleště, hasák a pilu. A pro elektrikáře tu máme skvělé čokoládové elektronářadí, které obsahuje vrtačku, rozbrusku, kotoučovou pilu, přímočarou pilu a v neposlední řadě pájku.

Nadšenci starého způsobu holení, které jsme mohli vidět u našich dědečků, a někdy i tatínků, jistě ocení sladkou soupravu na holení z čokolády. Souprava na holení z mléčné čokolády obsahuje žiletku, štětku, pěnu na holení a vodu po holení. Je to tak skvělý dárek pro pánskou část rodiny, která si ráda zavzpomíná na staré dobré časy.

Ať už vyberete čokoládové dárky pro milovníka IT, domácího kutila, či vašeho dědečka, věřte, že vše je vyrobeno z kvalitní belgické čokolády, prvotřídní chuti.