Čokoládové hrátky

K milovníkům čokolády patří jak ženy, tak i pánové. Vždyť kdo by odolal lahodné chuti belgické čokolády. Tak proč si pomocí čokolády nevytvořit příjemný večer plný milostných hrátek, ke kterým se čokoláda bezesporu hodí.

Staré známé přísloví říká, že láska prochází žaludkem, tak proč večer nezačít sladkou inspirací? Čokoládová kamasutra nejen navodí příjemnou a usměvavou atmosféru, ale může být i skvělým tipem, jak rozvinout večer do příjemných chvil.

A nebo snad ve vás dřímá umělec? Pak čokoláda na tělo je pro vás tím správným nástrojem, jak v sobě probudit fantazii a pomalovat si svého partnera či partnerku. Je to naprosto jednoduché – balení obsahuje tubu s kvalitní čokoládou a štětec, pomocí kterého jemnými tahy můžete kouzlit na těle svého partnera či partnerky. A pokud nebudete moc nenasytní, vystačí vám čokoláda na několik příjemně strávených večerů.

Pokud rádi kombinujete chuť čokolády a jahod, máme tu pro vás další prostředek, jak překvapit vašeho partnera či partnerku a pohrát si s vaší fantazií. Čokoládová pera jistě příjemně navodí společně trávený večer a změní všední dny v nevšední. V našem balení najdete jedno pero s čokoládovou náplní a druhé s náplní jahodovou, nemůže se vám tak stát, že se jednoho či druhého přesytíte.

A pokud jste se čokolády ještě nepřejedli, máme tu pro každého z vás exkluzivní čokoládovou bonboniéru. Pro pány máme čokoládovou bonboniéru z belgické čokolády ve tvaru prsou. A aby dámy nepřišli o své, máme pro ně originální čokoládovou bonboniéru ve tvaru pánského přirození.

Tak nad čím ještě váháte? Nebo se snad nemůžete rozhodnout, jakou sladkou dobrůtkou váš večer začít? Nebojte, u nás máte vždy na výběr.