Látky nejen pro dekoraci

Pokud patříte k těm, pro které je šití koníčkem, případně vás dokonce živí, pak si jistě nenecháte ujít informaci o tom, kde se dá zakoupit kvalitní látka. V tomto směru můžeme doporučit značku Mavatex, která nabízí látky české výroby s garantovanou kvalitou. K dispozici je celá řada látek pro různá využití. Nechybí ani „kategorie“ designových dekoračních látek.

Home decor

Nicméně tyto látky není možné zaškatulkovat pouze do oblasti dekorace. Abychom to upřesnili, tak máme na mysli tzv. home decor čili látky, které se používají pro výrobu záclon, závěsů, povlečení, kapsářů atd.

Designové látky pro oblečení

Designové látky však můžete samozřejmě použít i pro šití různých druhů oblečení. Je pouze na vás, jaké máte představy a co z těchto látek chcete vyrobit (buď sami, nebo si jen koupíte látku a oslovíte vašeho krejčího či krejčí/švadlenu).

Mezi časté využití designových látek patří výroba sukní, šatů, zástěrek atp. Pouze je třeba myslet na to, že se jedná o látky ze 100% bavlny, takže se bude látka trochu mačkat.

V eshopu značky Mavatex máte možnost vybírat z jednobarevných i vícebarevných látek. Designové látky jsou často doplněny i o vzory – puntíky, pruhy, kapičky, ale i o jiné originální potisky.

Látky i pro děti

Pokud hledáte vhodné látky pro děti, pak vás i zde nasměrujeme právě na eshop Mavatex, kde si můžete zakoupit opravdu velmi kvalitní a atestované dětské látky za skvělé ceny.