Barevné dětské látky

Každé dítě si pod dárkem představí hračku. U dospělých už to je trošku jiné. Hezkým dárkem pro každé dítě může být třeba i dětská látka. Myslíte si, že se mýlíme? Opravdu ne. Kromě hraček chce mít každé dítě i svůj krásný pokojíček a právě výbava souvisí s dětskými látkami.

Vesele vybavený pokojíček

Z dětské látky můžete vyrobit nebo si nechat vyrobit povlečení, povlaky na polštáře, závěsy, kapsáře…zkrátka cokoliv vás jen napadne, co by mohlo rozveselit pokoj vaší dcerky či syna. A i to jsou dárky k nezaplacení, protože vaše dítě chce mít pokojíček, ve kterém se bude cítit příjemně a bude zde rádo trávit svůj čas nejen v noci.

Kvalitní látky Mavatex

Značka Mavatex je kvalitním výrobcem nejen dětských látek, ale i dalších typů látek vhodných pro různá tvoření – šatovky, designové látky, látky na míru atd. Vše je vyráběno z kvalitních atestovaných materiálů. Dětské látky Mavatex (vyrobeno ze 100% bavlny) mají atest kvality pro děti, takže se nemusíte bát, že by se jednalo o nějaké neověřené či nevhodné materiály.

K dispozici je celá řada motivů, z kterých si jistě vyberete. Kromě klasických puntíkatých či pruhovaných látek to jsou dětské látky se zvířátky, postavičkami, roboty atd.

Látky na míru

V eshopu Mavatex.cz si zároveň můžete nechat vyrobit látku na míru. Využijte služby levného tisku na látky dle dodaného motivu či fotografie. Bavlněná metráž látky za výhodné ceny.

Z látek můžete samozřejmě kromě výše uvedeného ušít i dětské oblečení, případně si v eshopu zakoupit již hotové výrobky – tepláky, sukně, trička