Krásné střihy zdarma

Dámy, rády šijete, nebo si necháváte šít oblečení pro sebe, případně pro svoje děti? Pak jistě vítě, že inspirace není nikdy dost. A když vám řekneme, že pro vás máme tip na stránky, kde lze získat návody a střihy na šití zcela zdarma? To už zní zajímavě, co říkáte?

Eshop s látkami Mavatex

Jedná se o stránky Mavatex.cz, kde kromě střihů naleznete i bohatou nabídku látek pro různá využití. Ať už je to pro potřeby oblečení, nebo pro oblast home decoru – dekoračních látek do domácnosti jako jsou závěsy, kapsáře, povlečení atd. Jedná se o velmi kvalitní látky ze 100% bavlny českého původu, které jsou atestované. Látky se většinou prodávají v metráži, ale vše je na domluvě s provozovateli eshopu.

Střihy na oblečení

Kromě zmíněných látek se zde nachází i nabídka střihů, ať už je to na šaty, čepice, sukně či kalhoty. Z široké nabídky si jistě vyberete, zvláště, když je zde i samostatná kategorie střihů, které jsou poskytovány zdarma.

Velká část střihů je zaměřena zejména na dětské oblečení, kde je samozřejmě i největší využití. A pokud se vám střih zalíbí, pak se podívejte i do nabídky dětských látek, z které si jistě vyberete, ať už máte v oblibě jedno či vícebarevné látky.