Krásné dekory obkladů kolekce Cupido

Velmi zajímavou, zvláště co se týká dekoračních prvků, je série Cupido keramického výrobce FAP. Výrobce neváhal u této série použít ani barvu stříbrnou či zlatou, případně tyto v kombinaci s barvami jinými, např. černou, kdy vytvořil velmi zajímavý mozaikový obklad šachovnice v barvě černo stříbrné, či mozaiku ve zlatém provedení.

Kolekce obsahuje vedle velmi jemných, pastelových barev i barvy sytější. Velmi zajímavým dekorem je srdce, které je vyráběno ve třech barevných provedeních, formou mozaiky. Tento obklad  srdce můžeme vybírat v barvě černé, bílé či sytě červené na bílém podkladě. Neobvyklé prostředí dokáže vytvořit také dekor vícebarevných kosočtverců, kterým můžeme obložit třeba celou stěnu. Tato kolekce, u které by byl výčet dekoračních prvků velmi široký, kde kromě proužků, ornamentů či velmi originálně zpracovaného dekoru grafického, najdeme obklady metalického designu či duhových barev, přinese možnost výběru toho pravého obkladu snad opravdu všem.

Na stránkách iridia www.iridio.cz najdete tyto obklady ve velmi zajímavých cenách, takže pokud se chystáte na rekonstrukci koupelny nebo bytového interiéru, nebo stavíte domeček nový, určitě by stálo za úvahu právě této kolekci věnovat trošku pozornosti, protože je opravdu velmi rozmanitá a má určitě co nabídnout.

Keramická společnost FAP Ceramiche je od roku 1997 součástí skupiny  Gruppo Concorde. Jedná se o jedno z předních světových sdružení výrobců, vyrábějící obklady a dlažbu. Keramické obklady a dlažby jsou zde vyráběny s velkou láskou ke keramice, což se odráží ve finálním výrobku. Velmi zajímavé barvy, oslnivé odlesky, které keramička hodně u svých sérií využívá, nás určitě zaujmou a okouzlí.  FAP věnuje neustále pozornost inovaci svých výrobků, snaží se vyrábět obklady a dlažby, ve kterých se spojuje tradice s moderností. FAP je svět obkladů a dlažeb, který se přizpůsobí Vašim požadavkům, stane se Vám projektantem řešení, které Vám pomocí Vaší koupelny a Vašeho domova pomůže vyjádřit Vaši osobnost.

Výrobky společnosti FAP jsou na velmi vysoké jak technické, tak estetické úrovni.