Cupido – Amor – kolekce plná barev a vášně

Dva různé povrchy, dvě duše. Jedna vykreslena s tenkými vlákny duhové perly, druhá lesklá, červená je plná vášně. Taková je série obkladů a dlažeb, nesoucí název  Cupido.

Setkáváme se s velmi jemnými barvami, grafickými dekory jemných čar či teček, zároveň však v této kolekci najdeme na bílém podkladu mozaiku srdce, kromě jiných i v barvě sytě červené, v barvě vášně. Množství dekoračních prvků, mozaik s metalickými odlesky, dekorů proužkových i velmi jemných puntíků v barvách pastelových, ale také dekor vícebarevný kosočtvercový či už zmíněné srdce, to vše jsou výrobky série Cupido. Výrobce se pustil také do výroby dekorů v barvě zlaté či stříbrné. Kolekce je opravdu velmi rozmanitá a myslím, že má i široké uplatnění. Vybere si z ní ten, kdo má rád jemnost a decentnost i ten, který potřebuje něco neobvyklého a jedinečného. A právě pro svou rozmanitost najde série Cupido své využití v koupelnách, kuchyních, ale stejně dobře může zdobit interiéry jak našich domovů, tak prostor veřejných či komerčních.

Keramická společnost FAP má své sídlo v italském Fiorano Modenese. Jeho výrobky jsou označeny značkou „Made in Italy“ a jsou tudíž vyrobeny výhradně na území Itálie. Jedná se o obklady a dlažby velmi kvalitní, které přináší osobitý styl pro nové životní prostředí. Obklady kolekce FAP jsou vyrobeny převážně pro interiéry. FAP pro svou výrobu používá moderní technologie, dekorační prvky jsou zdobeny pomocí laseru. Při výrobě jsou velmi přísně dodržovány ekologické předpisy tak, aby výroba probíhala v souladu s ochranou životního prostředí. Keramička FAP je držitele certifikátu ISO 9100.

FAP Ceramiche je od roku 1997 součástí Gruppo Concorde, jednoho z předních světových sdružení, vyrábějících  obklady a dlažbu. Její výrobky vycházejí přímo od srdce. To bude také jeden z důvodů, proč jsou zákazníky oblíbeny a neustále vyhledávány.