Dekorované keramické obklady

FAP Suite je kolekce keramických obkladů společnosti FAP. Tato společnost je od roku 1997 součástí Gruppo Concorde, jednoho z předních světových sdružení, vyrábějící obklady a dlažbu. Kolekce je plná dekoračních prvků, které jsou vyráběny pouze v jenom rozměru a to velkoformátu 30,5×91,5 cm. Tyto dekory jsou vyráběny v široké barevné škále, součástí dekoračních prvků je i mozaika, dodávaná v rozměru 30.5×30.5 cm.

Kolekce Fap Suite najde široké využití v koupelnách Vašeho domova, ale také v dalších bytových či nebytových interiérech, protože obsahuje dekory v pěti krásných, jemných pastelových barvách a dlažbu v hnědém a černém provedení, rovněž dekorovanou. Listely několika šířek jsou v této sérii samozřejmostí.

FAP vyrábí své výrobky s láskou, neustále inovuje výrobu a snaží se skloubit tradici s moderností, proto z jeho výrobních závodů vychází obklady a dlažby vysoké jak technické, tak estetické hodnoty.

Kolekce FAP Suite obsahuje také dekorované obklady,  které jsou výjimečné jak svým formátem, tak provedením. Mezi tyto můžeme zařadit dekor růží na bílém či černém pozadí, který se vyrábí ve formátu 91,5×91,5 cm a mozaiku, která vytváří velmi originální květinový dekor, který nám může připomínat krajku. Tato mozaika je vyráběna ve formátu 91,5×152,5 cm. Některé z dekorů ornamentových nám mohou připomínat tapetu.

S keramičkou FAP najdete svět, který se Vám přizpůsobí. Každý má jedinečný styl, proto Vaše koupelna a interiér Vašeho domova o Vás hodně napoví. Naše životní prostředí představuje náš životní sen a FAP může být projektantem, který Vám pomůže vyjádřit Vaši osobnost právě prostřednictvím Vaší koupelny a Vašeho domova.