Garnýže kolejnicové

Uvažujete nad vhodným zastíněním svého interiéru? Představovali byste si jednoduché, avšak elegantní zastínění interiéru? V tom případě jsou skvělou volbou garnýže kolejnicové, které můžete vybírat v portfoliu od firmy URBÁNEK!

Široký sortiment stínící techniky si můžete prohlédnout v internetovém obchodě urbanek-ul.cz nebo osobně vyzkoušet v naší kamenné prodejně sídlící v ulici Emy Destinové 2, Ústí nad Labem.

Jaké jsou výhody garnýží kolejnicových?

Garnýže kolejnicové mají mnoho výhod: jsou praktické, funkční a snadno ovladatelné. Prostorová nenáročnost umožňuje kolejnice použít jak samostatně, tak v soustavě. Kolejnice z plastu lze libovolně sestavit pomocí oblouků do různých tvarů podle architektoniky interiéru. Garnýže kolejnicové jsou lehce omyvatelné – prach z nich lehce setřete prachovkou. Ještě stále váháte nad pořízením kolejnicových garnýží?

Garnýže kolejnicové za skvělé ceny

URBÁNEK pro své zákazníky pravidelně připravuje akce a slevy na vybranou stínící techniku ze svého sortimentu. Nyní jsou garnýže kolejnicové k dostání v internetovém obchodě e-shopu urbanek-ul.cz za skutečně atraktivní ceny. Ke garnýžím kolejnicovým dodáváme všechny náhradní díly nebo dílčí komponenty. V případě Vašich dotazů se neváhejte obracet na naše odborné prodejce.

URBÁNEK – to pravé pro Váš interiér!