Hračky pro kluky

Každý malý chlapec chtěl vždy vlastnit nějakého toho vojáčka, se kterým by si vyhrál. Naše nabídka je na hračky pro kluky a zejména na vojáčky velmi pestrá. Nemusí jít vždy o samotné vojáčky, ale pod pojmem vojenská hračka si můžeme vybavit různé vojenské helikoptéry, letadla, auta, ale i dětské zbraně. Nechybí ani vojenské sety, které se mohou skládat buď ze samotných vojáčků, nebo celé armády, včetně helikoptéry, či jiných dopravních prostředků.

Dnešní děti jsou náročnější i co se hraček týče. Na druhou stranu platí pořekadlo kdo si hraje nezlobí, takže proč dítěti nepořídit nějakou tu lepší hračku se kterou si dokonale vyhraje a která ho možná neomrzí ani v dospívajícím věku?

V našem sortimentu není problém najít i auta na dálkové ovládání neboli RC modely skutečných závodních aut ve zmenšeném měřítku.

Z televizních reklam určitě znáte autíčka Hot Wheels, které také nabízíme. Můžete si objednat ať už samotné autíčko, nebo nějaký doplněk jako třeba tahač na osm aut ze série Hot Wheels. Samozřejmostí je i velký výběr z tratí které lze také zakoupit. Rozpalte kola autíčkám na zbrusu nové trati!

Pokud vaše děti viděly film Cars neboli Auta, tak jistě nepohrdnou modely aut od firmy Mattel. Jedná se o modely aut z již zmíněného filmu. Pokud vaše dítě vlastní uz Blesk Mc Queena, tak mu nemůže chybět ani jeho osobní transportér. Novinkou je i auto Burák, který je navíc na dálkové ovládání stejně jako Mc Queen a další jeho přátelé. Pro celou rodinu se potom nachází společenská hra Hádej kdo?, nebo Monopoly s Cars tématikou.

Naše internetové hračkářství nabízí i nespočet autodráh a garáží, se kterými si vyhraje opravdu každý chlapec. Mnohdy se jedná i vícepatrové garáže, které jsou propojeny dráhou až do úplně nejnižšího garážového prostoru. Další výhodou těchto dráh s garážemi je ta, že vaše dítě naskládá veškerá auta do garáží, takže nehrozí povalování autíček na zemi.

Fonetip s.r.o., www.mrakyhraček.cz