Siku hračky

Mnoho dětí, zvlášť ty co vyrůstají ve větších městech, už v útlém věku projevují vetší zájem o modely autobusů, vlaků a třeba i letadel, než o modely zemědělských strojů. Pokud totiž dítě vyrůstá ve městě, tak přijde s autobusy a vlaky do styku častěji. Proto si menší děti raději hrají s modely, které jim jsou známé.

Výhoda Siku autobusů spočívá ve zmenšených modelech skutečných strojů. To se dítěti líbí především z toho důvodu, že tyto autobusy může vidět i na ulici.V naší nabídce je i tzv kloubový autobus, který je možno vidět i ve větších městech.

I modely stavebních strojů jsou obdivuhodné svojí dokonalou a těžko rozeznatelnou podobou od originálů. Navíc díky vysoké kvalitě materiálu, ze které jsou veškeré stroje vyrobeny, se modely mohou chlubit vysokou životností. Pokud si dítě jakoukoli Siko hračkou hraje rozumně, může tato hračka vydržet i několik generací. Novinkou v naší nabídce je tahač se sklápěcím návěsem. Jeho hlavní výhodou je dálkové ovládání, díky kterému lze ovládat jak jízdu vpřed, či vzad, tak i světla, blinkry, nebo dokonce i výstražné majáčky. Samozřejmostí je i vyklápění korby také pomocí dálkového ovládání.

Siku hračky nabízí i modely automobilu jak už osobních, tak i dodávek, nebo dokonce i obytných automobilů a mnoho dalších. Dětem se bude určitě líbit široká nabídka aut s přívěsem, který slouží ať už k převozu koní, automobilů nebo člunů, který je také součástí balení. Naše hračkářství nabízí i kovové modely tramvají, policejní minibus, pojízdný obchod a mnoho dalšího.

Naše nabídka ovšem obsahuje i normální osobní auta, nebo závodní. Novinkou v našem sortimentu je hasičské auto s jeřábem, jehož materiál je kovový. Chlubit se může i svým dokonale detailním propracováním.

Modely automobilů, autobusů a dalších dopravních prostředků mají dokonale grafické zpracování, které je mnohdy k nerozeznání od originálu. Z toho důvodu nemusí vyloženě sloužit jen dětem ke hraní, ale i jako sběratelský kousek.