Kam se vydat v zimě?

Kam v zimě na dovolenou? Otázka, kterou každoročně řeší mnoho domácností. Možností je hned několik. Buď se můžete vydat za teplem a užít si zimní dovolenou u moře (zejména se jedná o nabídku exotických zájezdů), nebo se věnovat zimním radovánkám (lyžování, snowboarding…) v zahraničí či v tuzemsku.

Cestovní kanceláře a cestovní agentury již naplno rozjely nabídku a prodej zájezdů pro zimní období 2012/2013. Neváhejte a nechte si zaslat katalog, případně se rovnou podívejte na stránky Vámi vybrané cestovní kanceláře / agentury a vyberte si zájezd, který bude vyhovovat Vašim požadavkům.

Zimní dovolená u moře je zejména určena těm z Vás, kdo máte rádi teplo a zimní období je pro Váš tak trochu noční můrou (ale nemusí to být samozřejmě podmínkou).  Ono v dnešní době si lze krásnou a relaxační dovolenou užít i mimo exotické ráje. Pouze se musíte „spokojit“ s tím, že místo písečné pláže, si budete užívat v interiérech vybraného wellness hotelu.

Zimní dovolená je zkrátka pestrá a každému nabízí řešení.

Prozatím jsme se zmiňovali zejména o možnostech dovolené pro „méně aktivní jedince“. Největším lákadle v zimě jsou bezesporu lyžařské zájezdy a lyžařské pobyty v různých lokalitách. Nejoblíbenější jsou Alpy, nesmíme však zapomínat ani na nabídku tuzemských hotelů a wellness center.

Cestovní agentura Šťastný den Vám přeje úspěšný výběr Vaší zimní dovolené a její následné příjemné prožití ať už aktivně na lyžích, nebo jen na relaxačním lehátku u moře či ve wellness centru.