Dámské spodní prádlo pro každou příležitost

Sebevědomí každé ženy dokáže zvednout vhodně zvolené spodní prádlo. Pro ženy s menším poprsím jsou skvělou volbou hlavně push-up nebo gelové podprsenky, které poprsí nadzdvihnou a dodají mu objem. Oba tyto typy podprsenek dokáží často opravdové zázraky.

Ženy s bujnějším poprsím by zase měly volit spíše pevnější podprsenky, které uleví zádům. Neméně důležitá je také velikost podprsenky. Řada žen nezná své míry, a kupuje si proto nevhodné podprsenky. Pro volbu správné podprsenky je důležité znát svou míru přes prsa a pod prsy. Pak už Vám stačí pouze šikovná tabulka a výběr je hračka.

Nedílnou součástí dámského spodního prádla jsou kalhotky. Zde už je výběr o poznání snazší. Ženy většinou volí střihy takové, které jim vyhovují. Některé střídají klasické kalhotky a tanga. Jiné dávají přednost pouze jednomu typu střihu. Záleží hlavně na vkusu a na pohodlí každé ženy.

Při výběru spodního prádla by žena měla rovněž myslet na příležitosti, při kterých bude ten a ten kousek nosit. Pravděpodobně zvolíte jiné dámské spodní prádlo na sport, jiné do práce a jiné pro večer s partnerem. Spodní prádlo na sportování by mělo být především pohodlné. Na vzhledu ani tak moc nezáleží. Na sport se tak nejlépe hodí sportovní podprsenky ze savých materiálů. Do práce pak nejspíš použijete klasické spodní prádlo. Na večer s partnerem si ovšem můžete připravit erotické spodní prádlo. Vašeho partnera jistě potěšíte.

V letních měsících jistě strávíte nejedno odpoledne u vody. Je proto dobré mít pěkné dámské plavky. Dobře zvolené plavky dokáží s Vaší postavou zázraky. Máte-li nějaké kilo navíc, s dobře střiženými plavkami se rozhodně nebudete muset bát vyrazit na pláž, k bazénu či nejbližší řece. Šikovným výběrem plavek totiž můžete zakrýt nejednu nedokonalost Vaší postavy. Vaše sebevědomí půjde nahoru a muži z Vás nebudou moci spustit oči.