Barrique od keramičky Refin

Italská společnost Refin vznikla v roce 1962 a je součástí skupiny Concorde Group, což je druhá největší skupina vyrábějící keramické obklady a dlažbu. Společnost Refin patří mezi výrobce keramických obkladů a dlažeb s nejvyšší kvalitou a s typickým italským designem.

Refin ve výrobě keramických obkladů a dlažeb vyznává čtyři základní hodnoty: KVALITA keramických obkladů a dlažeb, RESPEKT k lidem a životnímu prostředí, INOVACE, která vyhovuje současným potřebám a požadavkům výroby, DESIGN, který reaguje na moderní trendy a přání zákazníků. Firma Refin vyrobí ročně 6 miliónů m2 keramických produktů, při výrobě používá nejmodernější technologické postupy, které neustále zlepšují kvalitu keramických obkladů a dlažeb.

Nyní přichází na trh kolekce keramické dlažby a obkladů Refin Barrique je inspirována dřevěnými lamelami v sudech, které se používali pro stárnutí vín a lihovin. Tento neobvyklí a velice zajímavý design starých sudů se proměnil v okouzlující a velmi kvalitní keramické podlahy. Jedinečný vzhled kolekce Barrique vznikl podle efektů vytvořených krystalizací cukru, při uchovávání lihovin.

Tato série se vyrábí ve třech různých velikostech a to 25×150, 25×75 a 60×60. Kolekce je ve čtyřech různých odstínech tradiční a na pohled příjemné hnědé barvy (Barrique Special, Barrique Reserve, Barrique Extra, Barrique Blend), která neodmyslitelně patří ke všem dlažbám v imitaci dřeva. Právě díky rozmanité barevné škále a několika velikostem, je tato série vhodná do jakéhokoliv bytového interiéru. Série je moderní a zároveň nadčasová, můžete ji kombinovat i s jinými sériemi tohoto výrobce, ale pouze kombinací několika formátů, získáte neobvyklí a zajímavý vzhled, který Vás zaujme na první pohled.

Kolekce Refin Barrique je od pravého dřeva k nepoznání. Pokud si budete přát vzhled Vašeho interiéru oživit, kolekce nabízí i mozaiku ve všech čtyřech barvách, které celou místnost sjednotí. Série Refin Barrique je určená pro ty, kteří chtějí snoubit přírodní krásu dřeva s úžasnými vlastnostmi keramické dlažby. Keramické obklady jen dokonale sjednotí vzhled celé místnosti a vytvoří příjemnou a nadčasovou atmosféru, která Vás bude okouzlovat znova a znova. Dřeva je materiál, který nikdy nevyjde z módy, ale je náročné na údržbu a při nesprávném zacházení má krátkou životnost, zatímco keramická dlažba, je odolná, snadno se čistí a vydržím opravdu dlouhá léta.

Technologické postupy se během let vývoje navíc posunuly na tolik, že jsou imitace od skutečných materiálů k nepoznání. Série italského výrobce Refin Barrique je toho důkazem.