Krbová litinová kamna

Chybí Vám v chalupě nebo domě kvalitní kamna? Přemýšlíte nad krbovými litinovými kamny, ale nevíte, jaký typ je pro Vaše prostory ten nejvhodnější? Zavolejte odborníkům z firmy TOPMAX Teplice a nechte si poradit! Krbová litinová kamna mají mnoho výhod a naše společnost je na ně zaměřena. Řekněte své “ano“ maximální trvanlivosti, odolnosti a ekonomické úspoře!

Přednosti krbových litinových kamen

Zkušení kamnáři volili k výrobě kamen vždy litinu pro její extrémní trvanlivost a tvrdost. Tato slitina železa a uhlíku má obrovskou odolnost vůči tlaku a teplotě. Další z výhod je její rovnoměrná absorpce a výdej tepla. Regulace teploty u krbových litinových kamen je zajištěna jednoduchým posunem teplovzdušné klapky. Neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte s jakýmkoliv dotazem!

Přijímáme objednávky na krbová litinová kamna!

Neradi kupujete “zajíce v pytli“? Přijeďte nás navštívit do naší kamenné prodejny v Teplicích a vše vyzkoušejte na vlastní kůži. Odborní pracovníci Vám budou po celou dobu k dispozici. Nejprodávanější krbová litinová kamna jsou Mijava a Burrian. Napadají Vás další dotazy ohledně krbových kamen, kotlů nebo solární techniky? Podívejte se na naše webové stránky topmax-teplice.cz, kde se dočtete více informací.