Záclonové kolejničky

Také v těchto horkých letních dnech svádíte nelítostný zápas se závěsy a snažíte se o vytvoření sebemenšího stínu? Vaše staré kolejničky vypovídají svoji službu a stále se zasekávají? Nastal ten nejvyšší na pořízení nových!

Záclonové kolejničky na zakázku Vám nabízí firma URBÁNEK – odborníci na stínící techniku. Široký sortiment záclonových kolejniček si můžete prohlédnout v internetovém obchodě urbanek-ul.cz.

Záclonové kolejničky se zárukou kvality

Záclonové kolejničky od firmy URBÁNEK vynikají kvalitou, dlouhou životností a atraktivní cenou. U každého typu kolejniček můžete vybírat barvu (bílou a šedou), typ montáže (na stěnu nebo strop) a ovládání (ruční či provázkové). Záclonové ALU kolejničky jsou vždy dodávány na míru podle přání zákazníka. Kolejničky jsou esteticky propracované s důrazem na každý designový detail a hodí se tak do každého interiéru.

Katalog záclonových kolejniček

Chtěli byste si také pořídit záclonové kolejničky od URBÁNEK – bytové doplňky? Prolistujte si aktualizovaným katalog v e-shopu urbanek-ul.cz, kde si můžete kolejničky objednávat, nebo navštivte naši kamennou prodejnu, jež se nachází Ústí nad Labem v ulici Emy Destinové 2. S případnými dotazy se nás neváhejte kdykoliv obrátit! Věříme, že právě naše záclonové kolejničky splní všechny Vaše představy a požadavky.