Akční sleva 21 % na knihy z oboru Příroda a zahrada

Jaro je tady a s ním i speciální nabídka slev na knihy zaměřené na přírodu a zahradu, kterou vám přináší internetové knihkupectví Knihy-online.eu.

Encyklopedie, domácí zvířata, knihy o zahradě online

Asi všichni jsme se těšili na příchod jara, kdy se začneme radovat ze záplavy rozkvetlých stromů, slunečních paprsků a voňavých květů. S probouzející se přírodou se probouzejí i zahrádkáři, kteří jako první slyší volání své oblíbené zahrádky, že je tu čas dát se do práce. A právě pro ně jsme v našem online knihkupectví Knihy-online.eu připravili speciální jarní nabídku.

Prozkoumejte naši přírodu nejen v průběhu jarního rozkvětu, atraktivní průvodce Rok v přírodě vám poradí, co, kdy a kde můžete objevit v každém ročním období. Cenné rady a návody jak po zimě založit skutečnou přírodní zahradu podle vlastního přání naleznete v publikaci Přírodní zahrady.

Bylinky (nejen) v kuchyni – rady a tipy

Spousta vitaminů a minerálů, které draze nakupujete v lékárně, vám může růst zadarmo v truhlíku nebo na zahrádce. Jak je pěstovat a využívat vám poradí kniha Bylinky našich babiček či Léčivé bylinky ve vaší zahradě a kuchyni.

Kompletní nabídku knih z oboru Příroda a zahrada naleznete v našem internetovém knihkupectví v týdnu od 21. 3. do 28. 3. 2012 s exkluzivní jarní slevou 21 %.

Tip na nákup: dopřejte si nový elegantní doplněk na zahradu – zahradní nábytek umělý ratan.

Zdroj: CPress a Knihy-online.eu