Bambusová zahrada

Přírodní materiály jsou stále oblíbenější. Jedním z těch nejkvalitnějších je bambus. Výhodou bambusu (pokud se jedná opravdu o kvalitní, pevný a odolný bambus) je jeho rozmanitost. Z bambusu je možné vytvořit plot, zahradní pergolu nebo dokonce zahradní altán z bambusu.

V dnešním článku vám představíme několik produktů z bambusu, které vás jistě osloví. Jen upřesňujeme, že je třeba vybírat produkty od výrobců, kteří pro výrobu používají pevný a odolný bambus (jedná se o druh, který déle roste, což je výhodné právě pro jeho „stavební“ vlastnosti).

Základem veškerých výrobků jsou bambusové tyče, které se prodávají v různých rozměrech (standardně od dvou do cca šesti metrů, s tím, že se liší jejich průměr). Pokud jste šikovní, můžete si z nich vyrobit cokoliv chcete.

Další zajímavý výrobek je zahradní altán z bambusu. Jedná se o originální řešení klasického zahradního altánu. Pokud tedy chcete být výjimeční a plánujete právě výstavbu či nákup zahradního altánu, nebojte se získat více informací o této variantě z bambusu.

Kromě altánů je možné vyrobit i zahradní pergoly z bambusu. U pergoly si dopředu připravte jaké prostory pro ni máte k dispozici. Dle toho vám bude připraven návrh včetně cenové kalkulace. U pergoly to není jako u altánu, kde je daný pevný rozměr. Pergola se řeší na míru dle potřeb zákazníka.