Zážitková výprava do středu země

Připravili jsme pro vás tip na nevšední dárek, který přinese pozoruhodné zážitky vaší rodině, partě přátel nebo pracovnímu kolektivu. Využijte jedinečné možnosti a zařiďte si pro sebe, své blízké, přátele nebo kolegy výlet, na který jen tak nezapomenete – výlet do proslulého Moravského krasu spojený z možností podívat se jako speleologové až 150 metrů pod zemský povrch.
Zážitek nazvaný jako „Výprava do středu země“ najdete na webu Zážitky.cz.

Odhoďte na chvíli všechny starosti, nechte za sebou ruch velkoměsta a vydejte se za dobrodružstvím do nádherného Moravského krasu. Zavítejte do malebné obce Rudice, kde vás vedle unikátního větrného mlýnu jistě osloví i krásné skalní masivy. Budete mít příležitost se setkat s druhým nejdelším jeskynním systémem v České republice. Na rozdíl od většiny běžných lidí budete moci tento unikátní systém chodeb a nedotčených jeskynních dómů s pozoruhodnou krápníkovou výzdobou vidět přímo.

Čekají však na vás nejenom krásné pohledy a neobyčejný klid tajemných jeskyní a chodeb. Vaše dobrodružná výprava vám přinese především vzrušení, kapku strachu a nové objevy.
Oblečete se do pravé speleologické výstroje, bez které by vaši cestu do podzemí nebylo možné absolvovat. Bude vám zapůjčen speciální oblek, přilba se světlem i vysoká gumová obuv. V případě potřeby využijete také sedací úvazek, karabiny a další lezecký materiál.

Vás průvodce – zkušený instruktor a speleolog vás před samotným vstupem do podzemí říše krátce seznámí s tím, co vás čeká. Po potřebných instrukcích se vydáte na svou cestu do středu země. Zde se dozvíte také něco o historii Rudického propadání.

Systémem chodeb se pomocí provazových žebříků, lan a lanových traverzů dostanete až na dno Suché propasti, která leží 153 metrů pod zemským povrchem. Zdolávat budete nejenom sami sebe, ale také náročné úseky, kdy jsou chodby částečně zaplněné divokou podzemní řekou.
Využijte jedinečnou možnost odhalit jinak skrytý svět plný klidu a nedotčené krásy. Objednejte si tento zážitek na webu Zážitky.cz. Vánoční dárky můžete vybírat na partnerské webu Vanocni.zazitky.cz.